MÓW BIZNESOWO | @TRENERANGWBIZNESIE

Newsletter 

Nazywam się Olga Pietrykiewicz i jestem autorką najpopularniejszego newslettera o języku angielskim w Polsce.

Mów Biznesowo to cotygodniowy newsletter o języku angielskim w biznesie. Przegląd nowoczesnych wyrażeń i zwrotów, komunikacyjnych trendów, artykułów i poleceń, które pomogą Ci swobodnie komunikować się w profesjonalny sposób.

Znajdziesz mnie także tutaj:

Subskrybuj newsletter #MówBiznesowo

Zapisz się lub wykup subskrypcję i odbierz prezent: mini e-book z nowoczesnymi zwrotami na spotkania biznesowe po angielsku.

Newsletter miesięczny

14,99
 • 3 newslettery biznesowe w miesiącu
 • 1 newsletter powtórkowy w miesiącu
 • 1 newsletter poleceniowy w miesiącu
 • Dostęp do materiałów interaktywnych
 • PDF z materiałami i zadaniami
 • Dodatkowy newsletter na specjalne wydarzenia

Newsletter roczny

179
 • 3 newslettery biznesowe w miesiącu
 • 1 newsletter powtórkowy w miesiącu
 • 1 newsletter poleceniowy w miesiącu
 • Dostęp do materiałów interaktywnych
 • PDF z materiałami i zadaniami
 • Dodatkowy newsletter na specjalne wydarzenia
warto zapisać się na ten newsletter?
Trener języka angielskiego w biznesie

Uczę, edukuję, trenuję, popularyzuję nowoczesny język angielski w biznesie. Pokazuję jak w prosty sposób sprawić, że nasze wypowiedzi są bardziej profesjonalne, konkretne i zwięzłe w języku angielskim biznesowym.
W radio TOK FM mam swój podcast English Biz o języku angielskim w biznesie, gospodarce i polityce. Jeśli wierzyć rankingom, jest to jeden z najpopularniejszych podcastów w Polsce.

Z wykształcenia jestem anglistką oraz amerykanistką z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego w Polsce i za granicą (między innymi w Niemczech). Skończyłam studia podyplomowe z języka biznesu (King’s College) i coachingu językowego (Politechnika). Posiadam dyplomy z języka angielskiego dla finansów oraz zdałam międzynarodowy egzamin prawniczy dla nauczycieli. Jestem również certyfikowanym proofreaderem American English.
Obecnie jestem trenerem języka angielskiego w biznesie, prowadzę zajęcia bazujące na własnych podręcznikach. Newsletter Mów Biznesowo to moje marzenie o powszechnym dostępie do Business English. Chcę pokazywać Wam jak w profesjonalny sposób komunikować się w biznesie, reagować na nowe trendy rynkowe i wyzwania w pracy. Bo profesjonalna, konkretna i skuteczna komunikacja to klucz do prowadzenia biznesu.

Prywatnie mieszkam w Warszawie, przy Parku Skaryszewskim (gdzie bardzo często mnie spotykacie i przybijacie piątkę) z Chają, suczką adoptowaną ze schroniska w Kościerzynie. Pisząc ten tekst lada chwila zostanę mamą. Po pracy zajmuję się pływaniem długodystansowym („marathon swimming”). Jestem wielką fanką koszykówki, szczególnie Śląska Wrocław i Żalgirisu Kowno.

Dziękuję za wszystkie treści! Lepszych w internetach w życiu nie widziałam! No i pieski __ ! Big love!

Agnieszka

Olga jesteś dla mnie kopalnią wiedzy. Dziękuję za english oraz wszystkie polecajki od podcastów, przez książki _te polskie też_, filmy i artykuły. Uwielbiam Cię

Magdalena

Najlepszy newsletter ever!

Natalia

Dziękuję za to co robisz, mój angielski wszedł na wyższy poziom dzięki Twoim teściom! Pozdrowienia!

Dorota

Super po prostu jest ten newsletter od Pani. Nie tylko nowe wiadomości o języku, ale i o świecie w ogóle._Udanego weekendu życzę i dziękuję.

Joanna